NetLab

 
Eesti English Русский


KOOLITUSED


Koolituse osalemine on parm viis lahendusi tundma õppida. Kogenud lektor, kes viib koolitust läbi tootja poolt ettevalmistatud kava järgi tagab et õppematerjal esitatakse parimal viisil ja jõuavad õigesti saajani. Oluline on et teemat käsitletakse teoreetiliselt ja lahendatakse praktilisi harjutusi ning saab kuulata vastuseid oma küsimustele. 

Just võrgu- või turvalahenduse tõrgeteta töötamine on tähtis, kuna tõrke korral on mitmed töötajad või rakendused võrguühenduseta ja olukord vajab kiiresti parandamist. Esimesena suudab tegutseda kohaliku võrguspetsialisti. Oluline, et võrguadministraatoril oleks eelnevalt omandanud vajalikud teadmsied kiireloomuliste probleemide lahendamiseks.

Samuti on ka lahenduse tootjad huvitatud et kohapeal on know-how olemas nende lahenduste kohta, mis soosib nende lahenduste julgemat kasutuselevõttu (=loe "ostmist") klientide poolt. 

Seepärast loeme oma kohustuseks pakkuda klientidele koolitusvõimalusi ja oleme valinud tegevussuunaks koolituste läbiviimise - kas enda kasutatavas klassis, oma partneri juures või kliendi juures.