NetLab

 
Eesti English Русский


Lahendused

IT süsteemidele haldamiseks ja kaitsmiseks pakume mitmeid  lahendusi.
 
Viirusetõrje ja sisuturbe lahendused kaitsevad arvuteid Internetist tulenevate viiruste, pahavara ja petukirjade vastu. Oleme valinud oma partneriteks mõned tootjad, kes on Eestis kasutusel olnud pikema aja jooksul: F-Secure, Eset ja teised.   
 
Tulemüüre rakendame oma klientide võrkude kaitseks, võrguliikluse reguleerimiseks ja analüüsimiseks.  Täna on tulemüürid peaaegu kõigil organisatsioonidel olemas, need on soetatud ajaloos, lähtudes vajadustest, saadaolevatest lahendustest organisatsooni oskustest ja tarnija veenmisoskusest. Aja möödudes organisatsioonide vajadused muutuvad, Interneti muutub ohtlikumaks ja tootjad pakuvad paremaid tooteid. Seepärast pakume oma lahendusi mitmelt erinevalt tootjalt. Näiteks Watchguardi kõik-ühes (UTM) tulemüürilahendused sobivad erinevate suurustega võrkude kaitsmiseks - alates väikekontoritest kuni üle tuhande kasutajaga võrkude jaoks. Need on tuntud oma hea hinna/võimsuse suhte poolest ja eelistatud seal, kus oluline hind. 

Pakume Teie organisatsioonile sobivat lahendust, soovi korral töösse rakendamise teenust ja vajadusel koolitame ka tulemüüriadministraatori.
 
Võrguseadmed pakume mitmelt firmalt vastavalt kliendi vajadustele ja eelistustele ning eelnevale kasutuskogemusele.
 
IP aadresside haldusvahend annad parema ülevaate organisatsioonis kasutusel olevatest IP aadressidest. 
Pakume Islandi päritoluga väikese aga tubli firma - Men and Mice - IP aadresside haldusvahendit.