NetLab

 
Eesti English Русский


PAN-Troubleshoot

Palo-Alto Firewall 8.0: Debug and Troubleshoot kursus


Firewall 8.0: Debug and Troubleshoot (PAN-EDU-311) on jätkukursus  neile kel läbitud Palo Alto Networks® Firewall 8.0 Essentials: Configuration and Management (EDU-210) või vastavad kogemused tulemüüridega. Originaalkirjeldus PAN kodulehel, siin. Kolmepäevasel kursusel   viiakse läbi hands-on harjutusi  erinevate vealeidmise ja debugimise meetoditest, lisades  hands-on harjutusi  eelmise kursuse teemadele:
-Uurida võrguprobleeme kasutades vajalikke tööriiste  sh. käsurida.
-Logisid analüüsides  lahendada erinevad reaalseid probleeme
-Lahendada  advanced routingu pakutavaid võimalusi

 
Kursuse sisu moodulite kaupa:
Module 1: Troubleshooting Methodology
Module 2: Platform Comparisons When Troubleshooting •
Module 3: Flow Logic
Module 4: Administration Troubleshooting •
Module 5: Layer 3 Troubleshooting
Module 6: Policy Troubleshooting
Module 7: User-ID™ Troubleshooting
Module 8: VPN Troubleshooting
Module 9: GlobalProtect™ Troubleshooting
Module 10: Performance Troubleshooting


Kursuse läbinu  on omandanud teadmiseid  kuidas parandada erinevaid vigu saavutamaks nähtavus ja kontroll rakendustes, sisus ja kasutajatel. Osalejad saavad hands-on kogemuse vealeidmisest turvalisuse, võrgunduse, ründetõkesduse, logimise ja raporteerimise omadustese kohta PAN-OS-s .
 
Kes võiksid osaleda: Andmeturbe insenerid, võrguadministraatorid, Turvaoperatsioonide  spetsialistud, turva analüütikud ja tugipersonal ja kõiki, kes tegelevad Palo Alto lahendute haldamisega
 
Vajalikud eelteadmised: peaks olema läbitud eelmise taseme  Firewall 8.0 Essentials: Configuration and Management (EDU-210)  või vastavad teadmised-kogemused  ning arusaam võrgukonseptsioonist sh. ruutingud, swiching ja IP aadressid. Samuti peaks olema teadmised pordipõhisest turvakonseptsioonist, turvatehnoloogiad nagi IPS, proxyja sisufiltreerimine.
 
Kursuse toimumisaeg ja -koht:
07.-10.November 2017 Kell 9-17. Aadress: Tallinn, Lastekodu 6A

Kursuses sisaldab ja hind: Kursus sisaldab instruktori poolt läbi viidud loenguid, hands-on harjutusi, õppevahendeid, lab-i kasutamist, värskendavaid jooke, lõunaid. Hind ühele osalejale 1699€+km. kui samast asutusest 2 osalejat, siis teisele -10%.
 
Tallinnas toimuva kursuse eelised Eesti klientidele 
Palo Alto kursuseid viiakse läbi igal pool maailmas. Käesolev kursus toimub koostöösi PAN ATC-ga on samaväärselt autoriseeritud kursus, millele lisandunud eelised: väiksemad kogukulud, st ei ole reisikulu, ei ole reisi ajakulu ja mis peamine – koolitusel viibivad tulemüüriadministraatorid on samal ajal ka tööandjale kättesaadavad kiireloomuliste tööülesannete täitmiseks, risk on minimeeritud ning koolitusele võib saata ka „valve“administraatori. Kursus toimub vahetult pärase eelmise taseme kursuse lõppemist.

Lisaküsimused, registreerimine: kui on lisaküsimusi või soovite registreerida koolitusele siis palun pöörduge korraldaja Netlab OÜ , Kairo Kalamees poole kairo@netlab.ee või 56 508 499. Toimumiseks vajalik  osalejat, registreerimine lõpeb 1 kuu enne toimumist.

Self guided audio tour app image