NetLab

 
Eesti English Русский


Tarnijad
Watchguard on universaalsete tulemüüride (UTM ehk Unified Threat Manahement) üks maailma juhtivate tootjafirmade seas. Tooted sobivad praktiliselt iga suurusega organisatsioonile alates mõne kuni mitme tuhande kasutajaga võrgu kaitsmiseks, pakkudes head rakenduste-, võrgu ja sisukaitset. Watchguardi tulemüüriseadmed omavad head hinna/võimsuse suhet. Lisaks valmistab Watchguard ka wifi- ja elektronposti turvamise seadmeid, mis on hallatavad ühtse managemendiga. Oleme Watchguard partner, pakkudes oma klientidele sobivaid seadmeid, teenuseid ja koolitust. Meie spetsialist on Watchguardi poolt sertifitseeritud.
 


F-Secure auhinnatud viirusetõrje ja sisuturbelahendused pakuvad kaitset kõikidele tasemetele - töökohtadele, 
mobiilsetele seadmetele, e-maili liikluse turvamiseks, serveritele ja tulemüüridele. Lahendused on keskselt hallatavad, saadaval tootena, osateenusena ja ka täisteenusena vastavalt kliendi soovile ja oskustele. 
Protection Service for Business on meie kasutusvalmis turbelahendus väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele. Oleme F-Secure partner, meie meie spetsialist on F-Secure poolt sertifitseeritud (nov 2015).Men and Mice on nn. "pure-play" IP aadresside haldusvahendi tootja, mille tootekomplekt Men and Mice Suite koosneb IP aadresside, DHCP ja DNS moodulist. Tootekomplekt saadaval ka virtuaalse seadmena.  Püsivalt on lahendused  olnud  maailma arvestatavate IP aadresside haldusvahendite  võrdluses Gartner Magic Quadrant'is.  1990 aastal asutatud firma auhinnati 2010 aastal tiitliga "Kiireima kasvuga Islandi IT firma". Oleme selle tubli Islandi ettevõtte partner Eestis.


 


Self guided audio tour app image