NetLab

 
Eesti English Русский


VKG F-Secure

Viru Keemia Grupp võttis kasutusele F-Secure viirusetõrje tarkvara


Käesoleva (2016) aasta jaanuaris toimunud avaliku hanke käigus soovis VKG leida endale sobivat viirusetõrje tarkvara. Üheksa pakkumise hulgast osutus sobivaimaks Netlab Infra OÜ poolt pakutud F-Secure Business Suite viirusetõrjelahendus.

Kontsernile Viru Keemia Grupp on vaja tagada  peaaegu 1000 töökohale ning lisaks ka serverite ning e-maili süsteemi turvaline töökindlus. Määravaks faktoriks valiku tegemisel kliendi poolt sai viirusetõrje ressursinõudlikus ja laiendatud funktsionaalsus, mis võimaldab segakeskkondade kaitsmist - Windows, Linux, virtuaalkeskkonna serverid. Samuti on VKG-l palju mobiilseid töökohti, mis töötavad erinevatest  välisvõrkudest. F-Secure lahendus garanteerib kaitstud sessioone, võimaldab teha vajalikke uuendusi ning annab  administraatorile täieliku ülevaate toimuvast. F-Secure uuenenud pilveteenus võimaldab arvuti ressurssi optimeerida sõltuvalt sellest, kus võrgus ta parajasti viibib.  F-Secure keskhalduse funktsionaalsus võimaldab avastada arvutivõrgust viirusetõrjeta ja seal ajutiselt viibivad töökohad, millest teavitatakse administraatorit.

VKG süsteemiadministraator Lauri Saul: „Oleme F-Secure lahendust kasutanud juba mitu kuud ja võime öelda, et viirusetõrjelahendus töötab hästi ning ootustepäraselt. Eeliseks on lai ja põhjalik ülevaade võrgu haldusalas toimuvatest protsessidest ning loogiline ja lihtsalt jälgitav aruandlus“.
 
Lisainfo: 
OÜ Netlab Infra, Kairo Kalamees, tel 6536470
Viru Keemia Grupp AS, Irina Bojenko, suhtekorraldusjuht, tel 523 2700 
Self guided audio tour app image